7 مارکت
آموزش طراحی و تزئین سفره هفت سین
فیلم های فرانکی
اموزش رقص اذری
فیلم نایاب شهر قصه
جستجو

پیج رنک گوگل

پیج رنک

نظرسنجی

ارشیو دانلود اهنگ و فیلم
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

آموزش بدن سازی توسط آرنولدآموزش بدن سازی توسط آرنولد

امروزه ورزش بادی بلدینگ با همان بدن سازی خودمان
علاقه مندان و طرفداران بی شماری را در سراسر دنیا دارد
هر کشور اسطوره خود را دارد .
هر فرد علاقه خاصی به ورزشکار خود دارد .
ولی آرنولد شوارتزنگر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اسطوره ای فراموش نشدنی در دنیای بدن سازی

این مجموعه تمامی تمرینات آموزشی بدن سازی این اسطوره را شامل می شود
تمرینات بدن سازی خود را با آرنولد مقایسه کنید!
آیا می دانید راز آرنولد چه بود؟!

تمامی حریفان آرنولد دور هم جمع شده اند و نظاره گر تمرینات وحشتناک او هستند

این مجموعه آموزشی بدن سازی رو از دست ندین


قبل از گم کردن ما در این دنیای مجازی همین الان این محصول کمیاب را سفارش دهیداین محصول در بسته بندی مناسب و با گارانتی کامل برای شما ارسال میشود.

قیمت: 4,000 تومان

درصد :72

خرید آموزش بدن سازی توسط آرنولد


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش آرایشگری مردانهآموزش آرایشگری مردانه


آموزش آرایش مردانه

این مجموعه بی نظیر شامل آموزش های ارزنده از جمله:

کوتاهی مو مردانه به مدل های گوناگون با دوبله فارسی

انواع کوتاهی های مو مرحله به مرحله

برای شما که می خواهید بروز باشید


این محصول با گارانتی کامل و در بسته بندی مناسب برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت: 4,000 تومان

درصد :72 
 

خرید آموزش آرایشگری مردانه


 


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش روانشناسی چهرهآموزش روانشناسی چهره


آموزش روانشناسی چهره
بصورت کامل
این سی دی مجموعه ای کامل از اطلاعات لازم برای یادگیری روانشناسی
چهره می باشد.
این سی دی مجموعه ای کامل از اطلاعات لازم برای یادگیری روانشناسی چهره می باشد. مباحثی که در این مجموعه می باشد عبارتند از:
۱- اشکال مختلف چهره
۲- بررسی سه دوره زندگی درچهره
۳- هشت ناحیه کلیدی چهره
۴- ابروها
۵- چشمها
۶- بینی
۷- دهان
۸- گوشها
۹- گونه واستخوان گونه
۱۰- چانه
۱۱- خالهای چهره


این محصول در بسته بندی مناسب و گرانتی کامل برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت: 3,300 تومان

درصد :72

خرید آموزش روانشناسی چهره 


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش سه تارآموزش سه تار

آموزش گام به گام سه تار

سه تار از سازهای مضرابی موسیقی ایرانی است كه آن را معمولا با مضراب ...

می خواهید موسیقی را فرا بگیرید ، به دنبال آموزش موسیقی هستید ، آموزشگاه موسیقی را یافته اید ؟
در این مجموعه می یابید :

آموزش قدم به قدم و كاملا مرحله ای سه تار
آشنایی و آموزش كامل تمامی نكات سه تار
دروس جامع و فصل بندی شده و طبقه بندی شده در محیط نرم افزاری و انجام مثالهای عملی و تمرینات كلی
شرح و بسط كامل نحوه دست گرفتن سه تار و حالتهای مختلف آن
آموزش و ارائه روشهای مختلف نواختن سه تار


سه تار از سازهای مضرابی موسیقی ایرانی است كه آن را معمولا با مضراب نمی نوازند و با ناخن ، زخمه می زنند .

سه تار و انواع سازهای شبیه به آن مانند دوتار و تنبور و چگور در نواحی مركزی آسیا و خاورمیانه رواج داشته است . بنظر می رسد كه سه تار از قرن چهارم رواج داشته است .

سه تار در گذشته 3 سیم داشته و اكنون 4 سیم دارد ( البته سیم سوم و چهارم ان نزدیك به هم قرار دارند و همزمان نواخته می شوند و مجموعه ی آن دو را معمولا سیم بم می نامند )‌ . با گذشت زمان كسانی چون ابونصر فارابی ، ابو علی سینا ، صفی الدین ارموی از متاخران و از متاخان ابوالحسن خان صبا لزوم افزایش یك سیم دیگر ( این سیم از نظر تاریخی سیم چهارم است ولی سیم سوم خوانده می شود ) به این ساز را درك كرده و سه تارهای امروزی دارای چهار سیم هستند . سیم سوم سه تار به سیم مشتاق معروف است . و به روایتی از ابوالحسن صفا این سیم را نخستین بار درویشی به نام مشتاق علیشاه به این ساز افزوده است .

برخی از جمله عده ای از عرفا به آن اوتار نیز می گویند .

كلمات سه تار ( ستار ) گیتار ، ختار ، ( نام آرامی یا آسوری ساز ) همه می توانند از یك ریشه باشند . لذا تغییر ستار به تركیب سه و تار چندان منطقی به نظر نمی رسد . عامل دیگری كه این فرضیه را تقویت می كند ، طرز تلفظ آن در هند بصورت Sitar می باشد . معمولا كسره فارسی در هند و افغانستان بصورت I كوتاه تلفظ می شود . با توجه به شباهت عدد 4 در زبان فارسی ، در لاتین ، در روسی و چاتور در هندی ( همه به معنی چهار ) با نام سازهای سیمی مختلف مانند ستار ، خیتار و گیتار ( نام سام سازهای سیمی مختلف ) می توان فرض كرد كه از روز اول این ساز سیمی چهار تار داشته و به همین لحاظ ستار نامیده می شده است . این فرض كه نام گیتار و ستار ریشه تاریخی مشترك داشته باشند چندان دور از واقع بنظر نمی رسد . حالا باید دید در كدام زبان هند و اروپائیچهار را بصورت سه تار یا احتمالا بصورت تستار ( توجه : هموطنان ترك و اصفهانی ج را به شكل تس تلفظ می كنند ) تلفظ می كردند . البته این احتمال هم هست كه ستار حاصل تغییر چتار یا چیزی مانند آن با گذشت زمان باشد .
نكته دیگری كه ما می گوئیم ستار از خانواده سازهای زهی است و نمی گوئیم از خانواده سازهای تاری نشان میدهد كه ایرانیان اولیه از كلمه تار به معنی سیم سازهای زهی استفاده نمی كردند ، بلكه لغت زه به این منظور استفاده می شده است . و چه بسا كه در مقطعی از تكامل زبان فارسی قسمت دوم نام سه تار ، و بر اثر یك اشتباه تاریخی ، بجای زه برای نامیدن سیمهای مرتعش جایگزین شده و رواج پیدا كرده اند . تار یا تان ( كه فعل تنیدن هم از آن مشتق می شود ) همواره در نقطه مقابل پود به كار میرود و در مثالهای فرهنگ دهخدا و سایر لغت نامه ها همواره تار و پود با هم آمده یا اشاره به تار به مفهوم مقابل پود است . یشه تان به معنی كشیده شده می باشد .

این محصول در 2 عدد سی دی و بصورت آموزش كاملا تصویری میباشد.

قیمت: 3,500 تومان

درصد :70

خرید آموزش سه تار 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

بسته طلایی اتوکد (autocad) بسته طلایی اتوکد (autocad)

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته درسی

اتوکد که بدون شک یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی به شما می رود که توسط اکپانی بزرگ اتودسک autodesk)) دستخوش تغییرات بسیاری شده و با تحولی شگفت انگیز نرم افزاری فرای ان چه در ذهن کاربران این نرم افزار قدرتمند بود را پیش چشم آنان قرار داده است.
اتوکد 2000 محیطی کاملا متفاوت برای طراحی سه بعدی بود پچیش روی کاربران قرار گرفت
از نسخه 2000به بعد نیز تقریبا با این قضیه صادق بود و تغییر و تحول چندانی در فرمت کلی برنامه از نظر ظاهری ایجاد نشده بود هر چند ابزارهای موجود در اتوکد به وطر قابل ملاحظه ای پیشرفت کردند و محیطی سه بعدی کاملا حرفه ای را در اختیار کاربراناتوکد قرار داد و از لحاظ کاربری مجموعه کاملی را جهت کار حرفه ای مهندسان ایجاد نمود که رد اکثر رشته های مهندسی از جمله مهندسی عمران مکانیک و نقشه برداری .... جایگاه خاصی پیدا نمود
در نسخه 2009 اتوکد (Autocad 2009) با حجم نسبتا بالاتری به ورژن های قبلی این نرم افزار محیطی کاملا متفاوت و استثنایی را شاهد خوهید بود کمپانی اتودسک این با تحول بسیاز زیادی رادر مقایسه با سال های قبل در اتوکد ایجاد کرده است که در زیر به تشریح تعدادی از آن ها خوهید پرداخت از جمله تغییرات در نسخه 2009 نرم افزار اتوکد تغییر کامل محیط های قبلی نرم افزار از نو به طراحی محیط جدید برای اتوکد پرداخته اند اولین موردی که به محض ورود به محیط نرم افزار اتوکد خودنمایی میکند تبدیل رنگ پیشفرض پس زمینه اتوکد ار سیاه به کرمی خوشرنگ و چشم نواز می باشد علاوه بر این که به جذابیت محیط کار می افزاید از خستگی چشم در مواقع کار زیاد با اتوکد نیز کاسته می شود.
از اتوکد 10به بعد تا نسخه 2000 این نرم افزار از نظر ظاهری تغییر چندانی نداشت و بیشتر به بهبود و اضافه کردن ابزارها جهت کاربری آسان تر و در دسترس بودن گزینه بیشتر در نرم افزار پرداخته می شد تا اینکه با ارئه نسخه ارائه نسخه 2009 نرم افزار اتوکد نیز همچون مرژن 2000 آن تحول وفوق العاده ای از لحلظ گرافیک و محیط کار پیش چشم مهندسان قرار داد.
گویا اتودسک در اسل های اخیر انقدر به پیشرفت و توسعه فنی نرم افزار پرداخته که اکنون دیگر جایی برای ارتقاء آن نیست و به فکر تغییر و تحول در زمینه گرافیکی برنامه و نمای ظاهری آن پرداخته است.
هر چند در زمینه ارتقاء ابزار و پیشرفت منوهای نیز در نسخه 2009 تغییرات و بهبودهای عمده ای را شاهد هستیم که از جمله این موارد می توان به اضافه شدن ابزار و محیط کاملا حرفه ای در زمینه طراحی سه بعدی نرم افزار اشاه کرد که با اضافه نمودن ابزارهای مورد نیاز کاربر بسیار بهتر و راحت تز ا قبل می تواند به طراحی و شبیه سازی هر انچه که مورد نیاز دارد بپردازد در نسخه2009 ارائه شده از شرکت اتودسک سازگاری کامل را با ویندوز ویستا نیز فراهم امده است.

قیمت: 6,000 تومان

درصد :71

خرید بسته طلایی اتوکد (autocad) 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش تند خوانی ، تست زنی و تقویت حافظه نصرتآموزش تند خوانی ، تست زنی و تقویت حافظه نصرت

آموزش تند خوانی ، تست زنی و تقویت حافظه نصرت در 2 سی دی MP3

تند خوانی و تقویت حافظه نصرت :

و اینك تقویت حافظه و تند خوانی نصرت ( ارائه ای دیگر از موسسه نصرت )، ` پس از ماهها استفاده از cd های آموزش مكالمه زبان انگلیسی مصرف كنندگان این محصول پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی عده ای معتقدند قدرت و ارزش این سی دی ها بسیار بیش از آن چیزی است كه ما به آن اشاره كردیم . همانطور كه همه میدانید موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان كه در واقع انقلابی را در روش یادگیری سریع مكالمه انگلیسی ایجاد كرد به آموزش روشهای تند خوانی و تقویت حافظه میپرداخت و در واقع اولین موسسه تند خوانی كشور است كه بازده متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است . اما چرا ؟

1- با متد نوین به كار گرفته در این نوارها ( كه باز ما آن را به سی دی cd تبدیل كردیم ) فقط بصورت صوتی قدرت حافظه خود را به ده برابر ( دقیقا ده برابر ) افزایش دهید . دیگر گرفتار تمرین بر روی كاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش كنید ( 100% صوتی دقیقا مثل سی دی های مكالمه زبان )

2- كارشناسانی كه بر روی مغز انسان كار كرده اند معتقدند ضریب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می یابد . همچنین بررسی ها نشان داده یك انسان میتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه اش استفاده كند . این میزان در تیز هوشان حداكثر 9 درصد است . این سی دی در فقط سه هفته به شما می آموزد چگونه بصورت عملی این مقدار را به 50 درصد افزایش دهید

 

خرید آموزش تند خوانی ، تست زنی و تقویت حافظه نصرت


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات

آموزش بستن شال و روسریآموزش بستن شال و روسری


روشهای جدید بستن شال و روسری

حتما شما هم از روش یكنواخت

بستن شال خود خسته شده اید!

به دنبال مدل های جدید و متنوع هستید؟!

چطور شال خود را زیباتر سر كنیم؟!

فقط با آرایش چهره زیبا نمی شوید...

اگر روسری و شال خود را به زیبایی سر كنید

جذاب ترو زیباتر خواهید شد...

برای اولین بار در تابستان 2009

تقدیم به خانوم هایی كه شیك و به روزهستند...


حتما از تأثیر نحوه بستن شال در

زیبایی و جذابیت چهره تان آگاه هستید!


این محصول در بسته بندی مناسب و گارانتی کامل برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت: 3,800 تومان

درصد :72 
 

خرید آموزش بستن شال و روسری


 


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش تکنیکها و حرکات نمایشی فوتبالآموزش تکنیکها و حرکات نمایشی فوتبال

آموزش تكنیك ها و حركات فردی و نمایشی فوتبال

گرم كردن و نرمش های قبل از تمرین

روپایی زدن

روپایی زدن با زانو

تمرن هد زدن

تمرن نگاه داشتن توپ بر روی پا

این محصول در بسته بندی مناسب و گارانتی کامل برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت: 4,000 تومان

درصد :72


خرید آموزش تکنیکها و حرکات نمایشی فوتبال 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش دفاع شخصیآموزش دفاع شخصی

در این DVD تصویری شما اموزش می بینید در صورتی كه در خیابان و یا هر محل دیگری مهاجمی با سلاح سر(چاقو ) به شما حملهكرد چطور با كمترین دردسر و كمترین درگیری ممكن خود را از شر مهاجم برهانید.

این آموزش در یك ساعت و پنجاه دقیقه و در یك دی وی دی عرضه می شود
خانم ها و اقایان خود را فرض کنید در مقابل شخصی متجاوز که به قصد اسیب رساندن به شما به سویتان حمله ور میشود.شما چگونه از خود دفاع میکنید؟آیا در ان موقعیت به فکر اینکه چگونه از خود دفاع کنید می افتید؟
شاید دیر شده باشد.پس از هم اکنون پیشبینی اینده خود را کنید که بتوانید از خود و خانوداه خود در هر کجا دفاع کنید.آموزش های ارائه شده در این مجموعه به گونه ایست که فرد نیازی به قدرت بدنی زیاد ندارد و با قدرت بدی کم میتوانید بیشترین اسیب را به حریف وارد کند.آموزش های دفاع در برابر افراد غیر مصلح و مصلح چاقو.باتون.زنجیر. و حتی تفنگ و …) به ساده ترین و موثر ترین روش.
این محصول در سال ۲۰۰۹ و با کیفیت عالی تهیه شده
این محصول در بسته بندی مناسب با گارانتی کامل برای شما ارسال میشود.

قیمت: 4,000 تومان

درصد :72


خرید آموزش دفاع شخصی


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش لاغری با یوگو (کامل)

این پکیج کامل روشهای مختلف این ورزش را که
برای تقویت اعضای مختلف بدن و هماهنگ کردن ذهن با
بدن بصورت تمریناتی بسیار ساده آموزش میدهد هدف
یوگا هماهنگ کردن سیستم های مختلف بدن است تا در
پرتو آن شادابی و تندرستی کلی بدست آید.


جدید ترین و پرطرفدار ترین روش لاغری در دنیا
این متد لاغری در سال ۲۰۱۰ بیشترین
مخاطب را به سمت خود جذب نموده است
تناسب اندام تناسب جسم همراه با تناسب روح
با محبوبترین ورزش دنیا لاغر شوید
با یک تیر دو نشان هم لاغر شوید هم آرامش پیدا کنید


 

خرید آموزش لاغری با یوگو (کامل)


 


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش مدتیشن بصورت کاملآموزش مدتیشن بصورت کامل

آموزش مدتیشن
تمرکز تنها دلیل موفقیت انسانهای بزرگ است
راههای صد درصد علمی برای رسیدن به تمرکز بالا
آخرین وجدید ترین تستهای تمرکز
میزان تمرکز خود و اطرافیان را بسنجید…
پرورش اعتماد به نفس ،تقویت،
مدیریت استرس ، پرورش ذهن آشفته


همء چیزی که به آن احتیاج داریم این است که یک بار دیگر آن فضا را بدست آوریم.شما قبلاً هم آنرا تجربه کرده بودید به همین دلیل هنگامی که برای اولین بار با مدیتیشن آشنا می شوید شگفت زده خواهید شد چون احساس عجیبی در وجودتان برانگیخته می شود.گویی که قبلاً هم آنرا می شناختید,تنها آنرا فراموش کرده بودید,ولی اگر بتوانید مجدداً آنرا بیابید متعلق به شما خواهد شد.
در حقیقت نمی شود آنرا گم کرد فقط می توان آنرا به فراموشی سپرد.در ابتدا ما به صورتی مراقبه وار به دنیا می آییم و سپس فکر کردن را می آموزیم,ولی ذات حقیقی ما جایی در عمق وجودمان مخفی باقی می ماند.کافی است هر روز مقداری بکنیم تا به سرچشمه برسیم.چشمهء زلال آب.برترین موفقیت در زندگی یافتن این سرچشمه است. درمدیتیشنهای پزشکی از دسته ای حرکات ویژه استفاده می کنند .

این محصول در بسته بندی مناسب و با گارانتی برای شما ارسال میشود.

قیمت: 5,000 تومان

درصد :72


خرید آموزش مدتیشن بصورت کامل


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش کامل و تصویری گیتارآموزش کامل و تصویری گیتار آموزش گام به گام گیتار به صورت تصویری و مولتی مدیا توسط اساتید کاملا حرفه ای
آموزش مبانی موسیقی ، آموزش و تمرین های مختلف برای نوازندگی ،
آموزش آکوردها و گامهای مختلف موسیقی ، آموزش نواختن
آرپژ ، آموزش نوازندگی چند قطعه موسیقی زیبا و چندین بخش آموزشی و
کاربردی دیگر که در زمینه یادگیری این ساز کمک زیادی به شما خواهند کرد.

خرید آموزش کامل و تصویری گیتار
 


 


موضوع : اخبار ورزشی ,


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ شنبه 24 مهر 1389      ( ) نظرات
...

دانستنیهای ازدواجدانستنیهای ازدواج

دسته خدمات زیردسته آموزش

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج
اینمحصول در بسته پستی به نام دانستنیهای زندگی ارسال می شود و بر روی 3 تا دی وی دی می باشد.

کامل ترین راهنمای قبل وبعد از ازدواج

آیا قصدازدواج دارید ؟؟؟

آیا ازازدواج کردن می ترسید؟

آیاشناختی از جنس مخالف خودتان ندارید ؟؟؟؟

بابهترین راهنمای ازدواج برای همه سنین همراه شوید!!!!

کامل ترین برنامهدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج برای زندگی

 Top of Form

طبق آخرینآمار گرفته شده از میزان طلاف در ایران نکات زیر قابل توجه است

آمارهای جالبی از طلاق:

- 70 درصد متقاضیان طلاقزنها هستند .

-در سال 87 ، حدود 82 درصد ازطلاقهای رخ داده ، توافقی بوده است.

-مهمترین عامل طلاق ناآگاهیهایجنسی است .

-سه عامل اصلی طلاق ، فقر ، اعتیاد و عدمتفاهم است .

-عدمتمكین مهمترین عامل طلاق در تهران بوده است .

-نیمی از طلاقها در 5سال اول زندگی رخ می دهد .

-در 80 درصد طلاقهای رخ داده خانمهامهریه خود را می بخشند .

- 70درصد موارد طلاق بین سنین 20 تا 39 سالرخ می دهد .

پس بهتر نیست که با دیدن اینمجموعه از مشکلات احتمالی افراد در بعد از ازدواج جلوگیری کنیم؟

بهتر نیست قبل از انتخاب کورکورانهطرف مقابل خود قبل از ازدواج :شناخت کاملی از جنس مخالف خودداشته باشید؟

 

خرید دانستنیهای ازدواج


 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

دانستنیهای ازدواجدانستنیهای ازدواج

دسته خدمات زیردسته آموزش

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج
اینمحصول در بسته پستی به نام دانستنیهای زندگی ارسال می شود و بر روی 3 تا دی وی دی می باشد.

کامل ترین راهنمای قبل وبعد از ازدواج

آیا قصدازدواج دارید ؟؟؟

آیا ازازدواج کردن می ترسید؟

آیاشناختی از جنس مخالف خودتان ندارید ؟؟؟؟

بابهترین راهنمای ازدواج برای همه سنین همراه شوید!!!!

کامل ترین برنامهدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج برای زندگی

 Top of Form

طبق آخرینآمار گرفته شده از میزان طلاف در ایران نکات زیر قابل توجه است

آمارهای جالبی از طلاق:

- 70 درصد متقاضیان طلاقزنها هستند .

-در سال 87 ، حدود 82 درصد ازطلاقهای رخ داده ، توافقی بوده است.

-مهمترین عامل طلاق ناآگاهیهایجنسی است .

-سه عامل اصلی طلاق ، فقر ، اعتیاد و عدمتفاهم است .

-عدمتمكین مهمترین عامل طلاق در تهران بوده است .

-نیمی از طلاقها در 5سال اول زندگی رخ می دهد .

-در 80 درصد طلاقهای رخ داده خانمهامهریه خود را می بخشند .

- 70درصد موارد طلاق بین سنین 20 تا 39 سالرخ می دهد .

پس بهتر نیست که با دیدن اینمجموعه از مشکلات احتمالی افراد در بعد از ازدواج جلوگیری کنیم؟

بهتر نیست قبل از انتخاب کورکورانهطرف مقابل خود قبل از ازدواج :شناخت کاملی از جنس مخالف خودداشته باشید؟

 

خرید دانستنیهای ازدواج


 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

دانستنیهای ازدواجدانستنیهای ازدواج

دسته خدمات زیردسته آموزش

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج
اینمحصول در بسته پستی به نام دانستنیهای زندگی ارسال می شود و بر روی 3 تا دی وی دی می باشد.

کامل ترین راهنمای قبل وبعد از ازدواج

آیا قصدازدواج دارید ؟؟؟

آیا ازازدواج کردن می ترسید؟

آیاشناختی از جنس مخالف خودتان ندارید ؟؟؟؟

بابهترین راهنمای ازدواج برای همه سنین همراه شوید!!!!

کامل ترین برنامهدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج برای زندگی

 Top of Form

طبق آخرینآمار گرفته شده از میزان طلاف در ایران نکات زیر قابل توجه است

آمارهای جالبی از طلاق:

- 70 درصد متقاضیان طلاقزنها هستند .

-در سال 87 ، حدود 82 درصد ازطلاقهای رخ داده ، توافقی بوده است.

-مهمترین عامل طلاق ناآگاهیهایجنسی است .

-سه عامل اصلی طلاق ، فقر ، اعتیاد و عدمتفاهم است .

-عدمتمكین مهمترین عامل طلاق در تهران بوده است .

-نیمی از طلاقها در 5سال اول زندگی رخ می دهد .

-در 80 درصد طلاقهای رخ داده خانمهامهریه خود را می بخشند .

- 70درصد موارد طلاق بین سنین 20 تا 39 سالرخ می دهد .

پس بهتر نیست که با دیدن اینمجموعه از مشکلات احتمالی افراد در بعد از ازدواج جلوگیری کنیم؟

بهتر نیست قبل از انتخاب کورکورانهطرف مقابل خود قبل از ازدواج :شناخت کاملی از جنس مخالف خودداشته باشید؟

 

خرید دانستنیهای ازدواج


 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

آموزش بستن شال وروسریآموزش بستن شال وروسری

دسته خدمات زیردسته آموزش

روشهای بستن شال و روسری


روشهای بستن شال و روسری به سبک پروانه ای

با روسری شیک و متفاوت باشیم-


در ادامه مطالب مربوط به بستن روسری این دفعه مدلی عربی که به مدل پروانه ای مشهور است را بررسی می‌کنیم. مدل پروانه ای بیشتر در بین زنان مسلمان فلسطینی مرسوم است. در این مدل چون از دو روسری استفاده می شود به سر حجم می دهد و اگر شما سر کوچکی دارید این مدل مناسب شما است، همچنین اگر لباسی که پوشیده اید چند لایه و حجیم است مدل پروانه ای شما را متناسب تر نشان می دهد.


در این مدل از دو روسری مربع شکل که یکی تک رنگ و ساده است و دیگری حاشیه دار، استفاده می شود. برای یادگرفتن بستن روسری به شکل پروانه‌ای مطابق مراحل زیر عمل کنید:

1- در مقابل آیینه بایستید و روسری تک رنگ را به صورت سه گوش معمولی بر روی سرتان بیاندازید.


فروشنده: خرم فیلم

قیمت: 3,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید آموزش بستن شال وروسری، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش بستن شال وروسری


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش بستن شال وروسریآموزش بستن شال وروسری

دسته خدمات زیردسته آموزش

روشهای بستن شال و روسری


روشهای بستن شال و روسری به سبک پروانه ای

با روسری شیک و متفاوت باشیم-


در ادامه مطالب مربوط به بستن روسری این دفعه مدلی عربی که به مدل پروانه ای مشهور است را بررسی می‌کنیم. مدل پروانه ای بیشتر در بین زنان مسلمان فلسطینی مرسوم است. در این مدل چون از دو روسری استفاده می شود به سر حجم می دهد و اگر شما سر کوچکی دارید این مدل مناسب شما است، همچنین اگر لباسی که پوشیده اید چند لایه و حجیم است مدل پروانه ای شما را متناسب تر نشان می دهد.


در این مدل از دو روسری مربع شکل که یکی تک رنگ و ساده است و دیگری حاشیه دار، استفاده می شود. برای یادگرفتن بستن روسری به شکل پروانه‌ای مطابق مراحل زیر عمل کنید:

1- در مقابل آیینه بایستید و روسری تک رنگ را به صورت سه گوش معمولی بر روی سرتان بیاندازید.


فروشنده: خرم فیلم

قیمت: 3,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید آموزش بستن شال وروسری، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش بستن شال وروسری


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

آموزش بستن شال وروسریآموزش بستن شال وروسری

دسته خدمات زیردسته آموزش

روشهای بستن شال و روسری


روشهای بستن شال و روسری به سبک پروانه ای

با روسری شیک و متفاوت باشیم-


در ادامه مطالب مربوط به بستن روسری این دفعه مدلی عربی که به مدل پروانه ای مشهور است را بررسی می‌کنیم. مدل پروانه ای بیشتر در بین زنان مسلمان فلسطینی مرسوم است. در این مدل چون از دو روسری استفاده می شود به سر حجم می دهد و اگر شما سر کوچکی دارید این مدل مناسب شما است، همچنین اگر لباسی که پوشیده اید چند لایه و حجیم است مدل پروانه ای شما را متناسب تر نشان می دهد.


در این مدل از دو روسری مربع شکل که یکی تک رنگ و ساده است و دیگری حاشیه دار، استفاده می شود. برای یادگرفتن بستن روسری به شکل پروانه‌ای مطابق مراحل زیر عمل کنید:

1- در مقابل آیینه بایستید و روسری تک رنگ را به صورت سه گوش معمولی بر روی سرتان بیاندازید.


فروشنده: خرم فیلم

قیمت: 3,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید آموزش بستن شال وروسری، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش بستن شال وروسری


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

وبلاگ کسب درآمدوبلاگ کسب درآمد

دسته خدمات زیردسته اینترنت

در این روش ما برای شما یک وبسایت دات کام با هاست و دامین مجانی به صورتی طراحی می نماییم ، تا مطالب شما در موتورهای جستجو رتبه های مناسبی را از آن خود کند و روز به روز بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کنند .

تنها کاری که شما باید انجام دهید ، نوشتن مطالب ، در وبسایت خودتان طبق دستورالعملی که برای شما ارسال مینماییم ، میباشد

وبلاگ کسب درآمد چگونه کار میکند ؟

این یک روش واقعی میباشد ، اکثر سایت های بزرگ دنیا از تبلیغات پول درمیاورند و شما هر چه بازدید بالاتری کسب کنید متقاعدتا ، درآمد بیشتری را بدست میاورید.

ما برای شما یک دامنه ی رسمی با نام و پسوند دلخواه شما ثبت مینماییم و سپس فضای مورد نیاز سایتتان را آماده کرده و سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس را به صورت رایگان برروی وبسایت تان نصب مینماییم .

در نهایت با توجه به پکیج انتخابی تان ، مابسته های نرم افزاری متفاوتی بر روی سایتتان نصب مینماییم ، ما در این بسته هاسعی کرده ایم ،از آخرین استاندارهای روز دنیا را در بهینه سازی سایت تان از لحاظ موتورهای جستجو استفاده کنیم ، تا مطالب سایت شما بتواند در موتورهای جستجو رتبه های بالایی کسب کند.

سپس شما را به عضویت در یک نتورک بلاگ در می آوریم ، تا بتوانید به صورت اتوماتیک برای خود بک لینک جمع آوری نموده و بازدید خود را افزایش دهید.

پس از این شما فقط احتیاج دارید در مورد موضوع ها ی گوناگون مطلب بنویسید و نگران افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت تان نباشید.

خدماتی که به شما میدهیم چیست ؟

یک گیگ فضا
ده گیگ پهنای باند ماهیانه
پنج گیگ ایمیل
ثبت یک دامنه .com یا .org یا .net یا .name
بهینه سازی سایت شما از لحاظ موتورهای جستجو
عضویت در نتورک بلاگ در جهت افزایش بازدید
ثبت سایت شما در موتورهای جستجو در کمتر از یک هفته
سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه ده ها تم پرمیوم
پرداخت 100 درصد درآمد فروش تبلیغات به شما
هزینه سالیانه به تومان فقط 29900 تومان
ارسال رایگان پکیج به همراه قرار داد رسمی و آموزش های تصویری گام به گام برای شما .

فروشنده: ایران ایزی شاپ

قیمت: 28,000 تومان

درصد :20

روش خرید: برای خرید وبلاگ کسب درآمد، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید وبلاگ کسب درآمد 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

وبلاگ کسب درآمدوبلاگ کسب درآمد

دسته خدمات زیردسته اینترنت

در این روش ما برای شما یک وبسایت دات کام با هاست و دامین مجانی به صورتی طراحی می نماییم ، تا مطالب شما در موتورهای جستجو رتبه های مناسبی را از آن خود کند و روز به روز بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کنند .

تنها کاری که شما باید انجام دهید ، نوشتن مطالب ، در وبسایت خودتان طبق دستورالعملی که برای شما ارسال مینماییم ، میباشد

وبلاگ کسب درآمد چگونه کار میکند ؟

این یک روش واقعی میباشد ، اکثر سایت های بزرگ دنیا از تبلیغات پول درمیاورند و شما هر چه بازدید بالاتری کسب کنید متقاعدتا ، درآمد بیشتری را بدست میاورید.

ما برای شما یک دامنه ی رسمی با نام و پسوند دلخواه شما ثبت مینماییم و سپس فضای مورد نیاز سایتتان را آماده کرده و سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس را به صورت رایگان برروی وبسایت تان نصب مینماییم .

در نهایت با توجه به پکیج انتخابی تان ، مابسته های نرم افزاری متفاوتی بر روی سایتتان نصب مینماییم ، ما در این بسته هاسعی کرده ایم ،از آخرین استاندارهای روز دنیا را در بهینه سازی سایت تان از لحاظ موتورهای جستجو استفاده کنیم ، تا مطالب سایت شما بتواند در موتورهای جستجو رتبه های بالایی کسب کند.

سپس شما را به عضویت در یک نتورک بلاگ در می آوریم ، تا بتوانید به صورت اتوماتیک برای خود بک لینک جمع آوری نموده و بازدید خود را افزایش دهید.

پس از این شما فقط احتیاج دارید در مورد موضوع ها ی گوناگون مطلب بنویسید و نگران افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت تان نباشید.

خدماتی که به شما میدهیم چیست ؟

یک گیگ فضا
ده گیگ پهنای باند ماهیانه
پنج گیگ ایمیل
ثبت یک دامنه .com یا .org یا .net یا .name
بهینه سازی سایت شما از لحاظ موتورهای جستجو
عضویت در نتورک بلاگ در جهت افزایش بازدید
ثبت سایت شما در موتورهای جستجو در کمتر از یک هفته
سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه ده ها تم پرمیوم
پرداخت 100 درصد درآمد فروش تبلیغات به شما
هزینه سالیانه به تومان فقط 29900 تومان
ارسال رایگان پکیج به همراه قرار داد رسمی و آموزش های تصویری گام به گام برای شما .

فروشنده: ایران ایزی شاپ

قیمت: 28,000 تومان

درصد :20

روش خرید: برای خرید وبلاگ کسب درآمد، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید وبلاگ کسب درآمد 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

وبلاگ کسب درآمدوبلاگ کسب درآمد

دسته خدمات زیردسته اینترنت

در این روش ما برای شما یک وبسایت دات کام با هاست و دامین مجانی به صورتی طراحی می نماییم ، تا مطالب شما در موتورهای جستجو رتبه های مناسبی را از آن خود کند و روز به روز بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کنند .

تنها کاری که شما باید انجام دهید ، نوشتن مطالب ، در وبسایت خودتان طبق دستورالعملی که برای شما ارسال مینماییم ، میباشد

وبلاگ کسب درآمد چگونه کار میکند ؟

این یک روش واقعی میباشد ، اکثر سایت های بزرگ دنیا از تبلیغات پول درمیاورند و شما هر چه بازدید بالاتری کسب کنید متقاعدتا ، درآمد بیشتری را بدست میاورید.

ما برای شما یک دامنه ی رسمی با نام و پسوند دلخواه شما ثبت مینماییم و سپس فضای مورد نیاز سایتتان را آماده کرده و سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس را به صورت رایگان برروی وبسایت تان نصب مینماییم .

در نهایت با توجه به پکیج انتخابی تان ، مابسته های نرم افزاری متفاوتی بر روی سایتتان نصب مینماییم ، ما در این بسته هاسعی کرده ایم ،از آخرین استاندارهای روز دنیا را در بهینه سازی سایت تان از لحاظ موتورهای جستجو استفاده کنیم ، تا مطالب سایت شما بتواند در موتورهای جستجو رتبه های بالایی کسب کند.

سپس شما را به عضویت در یک نتورک بلاگ در می آوریم ، تا بتوانید به صورت اتوماتیک برای خود بک لینک جمع آوری نموده و بازدید خود را افزایش دهید.

پس از این شما فقط احتیاج دارید در مورد موضوع ها ی گوناگون مطلب بنویسید و نگران افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت تان نباشید.

خدماتی که به شما میدهیم چیست ؟

یک گیگ فضا
ده گیگ پهنای باند ماهیانه
پنج گیگ ایمیل
ثبت یک دامنه .com یا .org یا .net یا .name
بهینه سازی سایت شما از لحاظ موتورهای جستجو
عضویت در نتورک بلاگ در جهت افزایش بازدید
ثبت سایت شما در موتورهای جستجو در کمتر از یک هفته
سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه ده ها تم پرمیوم
پرداخت 100 درصد درآمد فروش تبلیغات به شما
هزینه سالیانه به تومان فقط 29900 تومان
ارسال رایگان پکیج به همراه قرار داد رسمی و آموزش های تصویری گام به گام برای شما .

فروشنده: ایران ایزی شاپ

قیمت: 28,000 تومان

درصد :20

روش خرید: برای خرید وبلاگ کسب درآمد، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید وبلاگ کسب درآمد 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات
...

رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهیدرتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید

دسته خدمات زیردسته اینترنت

افزایش رتبه سایت در گوگل = افزایش بینندگان موثر سایت
- آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وبسایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
- آیا می خواهید سایت شما در صفحه اول و بالاترین رتبه های نتایج گوگل ظاهر شود؟
- آیا می دانید روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده؟

* افزایش چشمگیر رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بلافاصله پس از شروع عملیات سئو توسط ما
* افزایش رنك سایت شما ( Google Page Rank) در كمتر از 4 ماه حداقل به PR=4
* افزایش Page Rank Prediction (PRP) سایت شما به حداقل PRP=3 در كمتر از 5 هفته

طبق جدیدترین متدها و روش های بهینه سازی موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) و مورد تائید موتورهای جستجو

تمامی روش ها و مراحل به شما توضیح داده می شود. به همراه آموزش بالا نگه داشتن رنك بالای سایت شما (پس از عملیات سئو توسط ما) توسط خود شما!
+ ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه پیشرفت سایت شما
تضمین ما همین گزارش ها و روند چشمگیر رو به رشد سایت شما در نتایج موتورهای جستحو خواهد بود!

آشنائی با PR:
* رنك گوگل (Google Page Rank) یك عدد بین 0 تا 10 می باشد كه گوگل برای رتبه بندی نتایج خود از آن استفاده می كند. در ایران بالاترین رنك مربوط به سایت بلاگفا (PR=5) می باشد.
برای مشاهده PR و PRP سایت ها می توانید از سایت های زیر استفاده كنید:
http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction
http://www.googleprr.com

خوب هدف ما از این بسته چیست

و در واقع خدمات رسانی ما چگونه است و شما چگونه پس از دریافت بسته

رنک سایتتان را افزایش می دهید.لازم به ذکر است شما در هنگام ثبت نام نیازی به ثبت سایت و.... ندارید و تنها زمانی می توانید نسبت به فعال سازی


کد رنکینگ خود اقدام کنید که بسته ما را حاوی مشخصات و سریال کاربری ما

دریافت کرده باشید

 

خرید رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید
 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهیدرتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید

دسته خدمات زیردسته اینترنت

افزایش رتبه سایت در گوگل = افزایش بینندگان موثر سایت
- آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وبسایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
- آیا می خواهید سایت شما در صفحه اول و بالاترین رتبه های نتایج گوگل ظاهر شود؟
- آیا می دانید روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده؟

* افزایش چشمگیر رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بلافاصله پس از شروع عملیات سئو توسط ما
* افزایش رنك سایت شما ( Google Page Rank) در كمتر از 4 ماه حداقل به PR=4
* افزایش Page Rank Prediction (PRP) سایت شما به حداقل PRP=3 در كمتر از 5 هفته

طبق جدیدترین متدها و روش های بهینه سازی موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) و مورد تائید موتورهای جستجو

تمامی روش ها و مراحل به شما توضیح داده می شود. به همراه آموزش بالا نگه داشتن رنك بالای سایت شما (پس از عملیات سئو توسط ما) توسط خود شما!
+ ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه پیشرفت سایت شما
تضمین ما همین گزارش ها و روند چشمگیر رو به رشد سایت شما در نتایج موتورهای جستحو خواهد بود!

آشنائی با PR:
* رنك گوگل (Google Page Rank) یك عدد بین 0 تا 10 می باشد كه گوگل برای رتبه بندی نتایج خود از آن استفاده می كند. در ایران بالاترین رنك مربوط به سایت بلاگفا (PR=5) می باشد.
برای مشاهده PR و PRP سایت ها می توانید از سایت های زیر استفاده كنید:
http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction
http://www.googleprr.com

خوب هدف ما از این بسته چیست

و در واقع خدمات رسانی ما چگونه است و شما چگونه پس از دریافت بسته

رنک سایتتان را افزایش می دهید.لازم به ذکر است شما در هنگام ثبت نام نیازی به ثبت سایت و.... ندارید و تنها زمانی می توانید نسبت به فعال سازی


کد رنکینگ خود اقدام کنید که بسته ما را حاوی مشخصات و سریال کاربری ما

دریافت کرده باشید

 

خرید رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید
 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهیدرتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید

دسته خدمات زیردسته اینترنت

افزایش رتبه سایت در گوگل = افزایش بینندگان موثر سایت
- آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وبسایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
- آیا می خواهید سایت شما در صفحه اول و بالاترین رتبه های نتایج گوگل ظاهر شود؟
- آیا می دانید روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده؟

* افزایش چشمگیر رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بلافاصله پس از شروع عملیات سئو توسط ما
* افزایش رنك سایت شما ( Google Page Rank) در كمتر از 4 ماه حداقل به PR=4
* افزایش Page Rank Prediction (PRP) سایت شما به حداقل PRP=3 در كمتر از 5 هفته

طبق جدیدترین متدها و روش های بهینه سازی موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) و مورد تائید موتورهای جستجو

تمامی روش ها و مراحل به شما توضیح داده می شود. به همراه آموزش بالا نگه داشتن رنك بالای سایت شما (پس از عملیات سئو توسط ما) توسط خود شما!
+ ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه پیشرفت سایت شما
تضمین ما همین گزارش ها و روند چشمگیر رو به رشد سایت شما در نتایج موتورهای جستحو خواهد بود!

آشنائی با PR:
* رنك گوگل (Google Page Rank) یك عدد بین 0 تا 10 می باشد كه گوگل برای رتبه بندی نتایج خود از آن استفاده می كند. در ایران بالاترین رنك مربوط به سایت بلاگفا (PR=5) می باشد.
برای مشاهده PR و PRP سایت ها می توانید از سایت های زیر استفاده كنید:
http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction
http://www.googleprr.com

خوب هدف ما از این بسته چیست

و در واقع خدمات رسانی ما چگونه است و شما چگونه پس از دریافت بسته

رنک سایتتان را افزایش می دهید.لازم به ذکر است شما در هنگام ثبت نام نیازی به ثبت سایت و.... ندارید و تنها زمانی می توانید نسبت به فعال سازی


کد رنکینگ خود اقدام کنید که بسته ما را حاوی مشخصات و سریال کاربری ما

دریافت کرده باشید

 

خرید رتبه سایت خود را به رنک 3 ارتقاء دهید
 


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389      ( ) نظرات

دیجیتال جویسدیجیتال جویس

دسته نرم افزار کامپیوتر زیردسته میکس و مونتاژ

انواع حرفه ای کلیپ ویدیویی
119 حلقه DVD
دیجیتال جویس - ادیتور تالکیت استاندارد


● اگر میکس و مونتاژ می کنید
● اگر تدوینگر فیلم هستید و یا برنامه تلویزیونی تولید می کنید
● اگر آژانس تبلیغاتی دارید و تیزر تبلیغاتی می سازید
● اگر در دنیای جلوه ویژه هستید
● اگر با نرم افزار سرو کار دارید Premiere - After Effects - Edius
● اگر با Pinnacle - VideoStudio - Vegas کار می کنید

محصولات دیجیتال جویس Digital Juice برای سازندگان ویدیو کلیپ
برنامه های تلویزیونی و اهالی میکس و مونتاژ و طراحان تیزر تبلیغاتی
فعالان در زمینه ویرایش فیلمهای تولد ، عروسی و.. یک غنیمت است
یک نام فراموش نشدنی و جژء جدایی ناپذیر است

شرکت Digital Juice یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده
سورس ها و محتوای دیجیتال مورد نیاز اهالی گرافیک، میکس و مونتاژ ویدیویی
و صوتی، جلوه های ویژه ویدیویی و صوتی، آهنگسازی و افکت های تصویری و
صوتی و طرح های گرافیکی است که با انتشار سر ی محصولات متنوع خود
برای هر موضوعی ، علاوه اینکه از اتلاف وقت و سردرگمی تا
حد بسیار بالایی صرفه می کند، بالاترین کیفیت و تنوع را برای کارتان به ارمغان می آورد .
ساخت زیباترین تیزر های تبلیغاتی، فیلم های کوتاه، آنونس و ویدیو کلیپ و
همچنین برنامه های تلویزیونی و ... با محصولات بی نظیر این شرکت
بسیار ساده است
محصولات شرکت Digital Juice طی چندسال اخیر مورد استفاده اکثر
شبکه های تلویزیونی مطرح دنیا بوده است

● خصوصیات پکیج Editors Toolkit
بیش از 450 گیگا بایت ویدیو کلیپ یک گالری و بانک در موضوعات متنوع
فایل های متعدد Mov آماده ویرایش
قابل ویرایش و استفاده در لایه بکراند Background پروژه
سورس تمامی فایلها Mov و با کیفیت بسیار بالا
وجود lower thirds و Overlays و motion backdrops و Mattes و Background برای هر یک از موضوعات و طرح ها موجب شده تا کاربر بتواند بهترین استفاده را از این سورس های آماده دیجیتال ویدیویی ببرد
فایل های ویدیو کلیپ از صد مگابایت تا یک گیگا بایت
- وجود تمامی عناصر مورد نیاز از جمله Background , Mattes, Motion Backdrops, Overlays و Lower Thirds در اکثر طرح ها
- فایلهای ویدیویی با کیفیت بسیار بالا که با تمامی نرم افزار های مطرح میکس و مونتاژ از جمله Premiere, After Effects, Edius, Pinnacle, VideoStudio, Vegas سازگاری کامل دارند و می توانند برای هر دو سیستم NTSC و PAL با بهترین کیفیت تنظیم شوند

محتویات پک شماره یک مجموعه جعبه ابزار ویراستاران و میکس و مونتاژ ویدیویی شرکت Digital Juice

Editors Toolkit Standard Pack 1
بخش Multipurpose Tools بسته ای چند منظوره است طرح های متعدد و زیبای آماده این بخش موجب شده تا کاربر برای اکثر موضوعات بتواند از طرح های قسمت Multipurpose Tools استفاده کند
این بخش شامل موارد زیر است
- Animated Full Screen Wipes
- Animated Jump Back
- ETK1 Jump Sets Full Screen Wipes
- ETK1 Jump Sets Transitional Wipes
- FirstFrames
- Juicer
- Mattes 720x576
- PhotoObjects


پکیج شماره یک
Digital Juice Editor's Toolkit Standard
Editor's Toolkit Multipurpose Tools III
در این قسمت کلکسیونی از بهترین Set های آماده از بخش
Multipurpose Tools III با عناوین زیر گنجانده شده است
244_Set , - 262_Set , - 261_Set , - 260_Set , - 246_Set , - 245_Set
بخش High Tech Tools بیشتر به مضامین مرتبط با تکنولوژی می پردازد و از
20 طرح زیبا که هر یک از اجزا و عناصر مختلفی همچون Background
Full Screen Wipe و هاله کلی درون اثر، LowerThird و Matte، Motion Design Element ها و Overlay و Transwipe تشکیل شده است
محتویات پک شماره دو مجموعه جعبه ابزار ویراستاران و میکس و مونتاژ ویدیویی شرکت Digital Juice، Editors Toolkit Standard Pack 2
مباحث پکیج شماره 2 منحصرا برای عروسی و جشن است و مخصوص آتلیه ها و علاقمندان به میکس و مونتاژ این دسته فیلم هاست

پکیج شماره دو دیجیتال جویس
Digital Juice Editor's Toolkit Standard
Editor's Toolkit Wedding Tools I
این بخش حاوی 15 طرح زیبا است که هر یک از اجزا و عناصر مختلف
نظیر Background اثر ، Full Screen Wipe و هاله کلی درون
اثر، LowerThird و Matte، Motion Design Element ها و Overlay و
Transwipe تشکیل شده است
به علاوه بخش Motion Design Elemetns در این قسمت از بیش از 70 آیتم
و آبجکت زیبا و متجرک مرتبط با جشن همچون کیک و قلب و حلقه و کادو و ... تشکیل شده است .
بخش دیگری تحت عنوان Animated Backgrounds نیز در این قسمت وجود دارد که متشکل از بیش از 20 پس زمینه متحرک بسیار زیبا و شاد برای استاده در میکس فیلم های عروسی است
این بخش نیز از 13 طرح زیبای دیگر در رابطه با جشن و عروسی تشکیل شده که هر یک از اجزا و عناصر مختلف همچون Background اثر ، Full Screen Wipe و هاله کلی درون اثر، LowerThird و Matte، Motion Design Element ها و Overlay و Transwipe تولید شده است

پکیج شماره 3 از جلوه های ویژه ای که در خلق بسیاری از طرح های
حرفه ای و مرتبط کاربرد دارد. از عناصر این قسمت
می توان در موضوعات علمی، پژوهشی، اخبار تیتراژ های جذاب و
حتی در ساخت برنامه های حرفه ای تلویزیونی و ارتباطی استفاده کرد

پکیج شماره سه دیجیتال جویس
Digital Juice Editor's Toolkit Standard
Editor's Toolkit Soft & Subtle Tools
این بخش از 20 طرح زیبا تشکیل شده که هر یک از اجزا و عناصر مختلفی همچون Background اثر ، Full Screen Wipe و هاله کلی درون اثر، LowerThird و Matte، Motion Design Element ها و Overlay و Transwipe تولید شده اند


پکیج شماره چهار دیجیتال جویس
Digital Juice Editor's Toolkit Standard
Editor's Toolkit Sports Tools

بخش اول مربوط به ورزش است . طرح های زیبای ورزشی برای استفاده در
برنامه های مختلف ورزشی و یا جایی که نیاز به تحرک است وجود دارد طرح های انحصاری برای ورزش فوتبال ، بسکتبال ، تنیس، راگبی و .. از ویژگی های این
پکیج است . در صورتیکه نیاز داشته باشید براحتی از این عناوین در هر پروژه ای خواهید توانست بهره ببرید
بخش دیگر این پک به عید و کریسمس اختصاص دارد و طرح های زیبایی در این
زمینه را در این بخش مشاهده می کنید
در این قسمت 40 طرح بسیار زیبا و آماده ورزشی گنجانده شده که هر یک از
اجزا و عناصر مختلفی همچون Background اثر ، Full Screen Wipe و هاله کلی درون اثر، LowerThird و Matte، Motion Design Element ها و Overlay
و Transwipe تشکیل شده است !

انواع حرفه ای کلیپ ویدیویی
119 حلقه DVD
دیجیتال جویس - ادیتور تالکیت استاندارد

فروشنده: فروشگاه اینترنتی ترسیم

قیمت: 90,000 تومان

درصد :30

روش خرید: برای خرید دیجیتال جویس، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید دیجیتال جویس


 


موضوع :


نویسنده :حمیدرضا بذرپور در تاریخ یکشنبه 18 مهر 1389      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات